Du ser nå et blogginnlegg av janiss1. Klikk her for å vise hele bloggen.

UTG suited conectors 87s-JTs


6 år siden i kategori NLH 6-Max Cash Stratēģija  
Like
Tags: 6max, nl, micro, sh og utg   Lest 2694 ganger.
Sen nekas nav rakstīts. Pēdējo reizi kad rakstīju solīju rakstīt par spēli no BB ar KQ, bet kad sapratu ka tā ir tik gara un sarežģīta tēma, tad vēlme rakstīt pazuda Bet nu nekas gan jau kaut kad pieķeršos un uzrakstīšu.

Šoreiz īsi par suited konektoriem no UTG. Galvenais jautājums-spēlēt vai nespēlēt šīs tik jaukās rokas kā 87s-QTs???? Daudzi teiks tas ļoti loose, daži teiks ka tas ir vinju standarta opens no agrās pozīcijas. Tad nu teikšu tā gan vieniem gan otriem ir daļa taisnības, un tomēr gan vieni gan otri zaudē lielu Value ja viņi to dara vadoties pēc sava Preflop Charta. Galvenajam faktoram kurš jāņem vērā pirms izdarām fold vai raise. Tas ir....... kur ir FISH???? Fish sēž uz BB vai SB tas ir open raise. Fish sēž pozīcija pret mums??? Tas ir Open Fold. This is it, so simple Ko darīt ja fisha nav ne blaindos ne pozīcijā pret mums??? Liekam ķeksi pie "SIT Out On Next Big Blind" un veram ciet galdu.

Vadoties pēc šī principa varam palielināt savu Preflop Range līdz pat suited gaperiem un suited Ax. Protams neiesaku aizrauties un palielināt Range pirms nav informācijas par to kā konkrētais Fish spēlē. Un nevajag kļut par UTG maniaku!!!
Galvenais ko es iesaku ir nespēlēt automātā miljons galdus, bet spēlēt 4-6 un domāt līdzī tad šīs rokas var būt ļoti profitablas.

Uzskatāms piemērs:
http://weaktight.com/5149300

SB sēž trekns Fish 39/12. Viņš arī ir mans galvenais mērķis. Aiz manis sēž standarta regi 20/18 kuri nekādu pretestību bez spēcīgas rokas man neizrādīs.

Un šeit kā nevajag darīt:
http://weaktight.com/5149313
Aiz manis sēž uz MP 48/26 un uz D sēž 47/9. Izspēlējot 87s es praktiski 100% gadījumos saņēmu Call vismaz no viena Fisha un visa izspēle man būs jāspēlē bez pozīcijas, kas kā mēs visi zinām nav patīkami.

Rezumē: Filtros iestatīts UTG 87s-JTs.
Like
Kommentarer (2)
interesanti spele
6 år siden
man gan nav noteicoshais vai fish galdos, bet gan vai nav merkakji aiz Tevis kam patik miskastes 3betot un nekartibas celt pie galda
bet ta imo;UTG - high sc(JTs+), MP - mid sc(87s+), CO - low sc(54s+)
sanak ja neraiso no UTG viena un taja pasha galda JTs, tad no CO met nost 65s, bet nu cmon tas ir def opens jebkada galda mana skatijuma var tik pavariet ar sizingu un viss.
bet nu tomer mid sc no UTG raisoju tikai tad ja viss galds aiz manim ir mierigs un kads no vinhiem ir nits, kursh lieki aiznhem vietu un vinhu var neskaitit un var uzskatit kad atrodies MP pozicija
6 år siden

2065.0066